Connect with us

Magazina

Mimozës po i mungon plazhi, publikon foton ku shfaqet tejet tërheqëse

Published

on

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar.

Që nga fillimi ajo u bë e preferuara e publikut, përcjell ORAinfo.

Mimoza krahas karrierës së saj muzikore është shumë e përfolur edhe për jetën private e sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Ajo është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku kujton kohën në plazh, e poza e saj provokuese është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Continue Reading

Magazina

Jeta luksoze e Marinës, ja sa ka paguar vetëm për një fund

Published

on

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Marina është shumë e komentuar për veshjet plot stil.

E për t’u dukur bukur duket se Marina investon shumë pasi vetëm për këtë fund ajo ka paguar 779 euro./ORAinfo/

Continue Reading

Magazina

Nëna e Getoar Selimit bëhet vjehërr e mirë, del në drekë me nusen e dytë

Published

on

Nëna e Getoar Selimit del në drekë me nusen e dytë.

Jeta private e Getiar Selimit gjithmonë ka bërë përshtypje. Ai, është në skenë prej më shumë se 20 vitesh dhe përherë duket e tingëllon interesant, shkruan Kosovarja.

Martesa e ka quar në Tiranë, por Prishtina e Kosova e duan me të njejtin intenzitet reperin senzacional.

Geti, në Kosovë ka lënë pjesën tjetër të familjes, prindërit dhe vëllain, Liberianin, që së fundi e ka bërë publike lidhjen me prezantuesen Rida Gërdovci.

Këtë ditë vikendi, nëna e Getit e Librit është kënaqur nënë shoqërinë e nuses së dytë, gjegjësisht të fejuares së Librit.

Continue Reading

Magazina

Afrona rregullohet për të dalë në qytet, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

Published

on

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar për të dalë në qytet, e veshja e saj është ajo që mori gjithë vëemndjen./ORAinfo/

Continue Reading

Trending

Copyright © 2019 A1Lajm