Connect with us

Magazina

Morena Taraku para operacioneve plastike, nuk do të besoni si dukej

Published

on

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, përcjell ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Ajo që komentohet më së shumti është ndryshimi që Morena ka pësuar ndër vite.

Dhe në fotot e dikurshme të Morenës, shohim se ajo dukej komplet ndryshe nga tani./ORAinfo/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

code

Magazina

Jeta luksoze e Marinës, ja sa ka paguar vetëm për një fund

Published

on

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Marina është shumë e komentuar për veshjet plot stil.

E për t’u dukur bukur duket se Marina investon shumë pasi vetëm për këtë fund ajo ka paguar 779 euro./ORAinfo/

Continue Reading

Magazina

Nëna e Getoar Selimit bëhet vjehërr e mirë, del në drekë me nusen e dytë

Published

on

Nëna e Getoar Selimit del në drekë me nusen e dytë.

Jeta private e Getiar Selimit gjithmonë ka bërë përshtypje. Ai, është në skenë prej më shumë se 20 vitesh dhe përherë duket e tingëllon interesant, shkruan Kosovarja.

Martesa e ka quar në Tiranë, por Prishtina e Kosova e duan me të njejtin intenzitet reperin senzacional.

Geti, në Kosovë ka lënë pjesën tjetër të familjes, prindërit dhe vëllain, Liberianin, që së fundi e ka bërë publike lidhjen me prezantuesen Rida Gërdovci.

Këtë ditë vikendi, nëna e Getit e Librit është kënaqur nënë shoqërinë e nuses së dytë, gjegjësisht të fejuares së Librit.

Continue Reading

Magazina

Afrona rregullohet për të dalë në qytet, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

Published

on

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar për të dalë në qytet, e veshja e saj është ajo që mori gjithë vëemndjen./ORAinfo/

Continue Reading

Trending

Copyright © 2019 A1Lajm